Novinky

Akce - Divadlo

15.04.2018 12:41
Divadlo Letadlo - Cesta kolem světa
 

 

Akce - Bublinková show

15.04.2018 12:38
Bublinková show
 

fotografie z akce najdete zde:

Akce - Masopustní rej 2018

12.02.2018 16:02

Masopustní rej 

 

Ve středu 7. února byla školka plná pohádkových bytostí. Konal se tam totiž ,,Masopustní  rej“. V krásně vyzdobené tělocvičně si děti zatančily, zahrály a zasoutěžily za sladké odměny. A nebyl by to pravý masopust bez výborných koblížků, které usmažily paní kuchařky.

fotografie z akce najdete zde:

 

Akce - Vánoční pečení

26.12.2017 19:33

 

Vánoční pečení

 

V adventním čase jsme se společně sešli s dětmi a jejich maminkami, abychom si upekli vánoční cukroví, kterým pak děti pohostily rodiče při besídkách. 

fotografie z akce najdete zde:

 

Akce - Vánoční besídky

26.12.2017 19:31

 

Vánoční besídky

 

Poslední krásnou tečkou adventu byly vánoční besídky. Broučci zahráli pohádku „Dvanáct měsíčků“, Šnečci se převlékli za „Sněhurku a trpaslíky“. Všem bez rozdílu se představení povedla a společně jsme si tyto chvíle s dětmi užili. Nejmladší děti „Housenky“ prožily se svými rodiči vánoční tvořivé odpoledne.

fotografie z akce najdete zde:

 

Akce - předvánočním setkání rotavských seniorů

26.12.2017 19:29

 

Kulturní vystoupení na 

předvánočním setkání rotavských seniorů

 

Při tradičním setkání tavských seniorů Karolínka Soumarová, Šárka Rezková, Baruška Paarová a Terezka Slovjáková zatančily, zarecitovaly, rozdaly drobné dárky a svým vystoupením všem zpříjemnily toto posezení.

fotografie z akce najdete zde:

 

Akce - ,,Hrajeme si s odpady“

26.12.2017 19:27

 

Ocenění ve výtvarné soutěži 

,,Hrajeme si s odpady“

 

Již třetím rokem se naše školka zúčastnila soutěže „Hrajeme si s odpady“, kterou pořádá Karlovarský kraj společně se společností Eko-kom, tentokrát na téma „Jarní květiny“. Paní učitelka Nina Jašová s dětmi Šárkou Rezkovou, Terezkou Slovjákovou, Martinem Elízem a Amálkou Dupalovou vytvořili 3 D pampelišky. K našemu velkému překvapení a radosti jsme se již po třetí umístili ve své kategorii na 1. místě. Při slavnostním předávání byly děti obdarovány hodnotnými dárky pro mateřskou školku. 

fotografie z akce najdete zde:

 

Akce - Pohádka ,,Ledová královna“

26.12.2017 19:24

 

Pohádka ,,Ledová královna“

 

Děti navštívilo divadlo Řimbaba s pohádkou „Ledová královna“. Ledová královna byla zlá, protože ukradla dětem vánoce a sníh, ale přišel skřítek Jupík, který s pomocí dětí vše zachránil. 

fotografie z akce najdete zde:

 

Akce - Naučný program ptáci

26.12.2017 19:22

 

Naučný program ,,Ptáci“

 

Pan chovatel Burghauser představil dětem různé druhy vzácných ptáků. Děti si mohly nechat posadit papouška na rameno a z toho měly velikou radost. Překvapením pro děti byl mluvící papoušek Kakadu. 

Ptačí návštěva nás všechny potěšila. 

fotografie z akce najdete zde:

 

Akce - Čertování

26.12.2017 19:20

Čertování

 

Dětmi velmi očekávanou návštěvou byl Mikuláš s jeho pomocníkem čertem. Všechny třídy měly připravené básničky a tanečky, za které je Mikuláš obdaroval sladkostmi. Čert se svými bramborami neuspěl a po jeho odchodu nám nikdo nechyběl. 

Za návštěvu děkujeme paní Hance Maškové a 

Jarmile Černé a doufáme, že za rok přijdou zas.

fotografie z akce najdete zde:

 

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>