Novinky

Akce - předvánočním setkání rotavských seniorů

26.12.2017 19:29

 

Kulturní vystoupení na 

předvánočním setkání rotavských seniorů

 

Při tradičním setkání tavských seniorů Karolínka Soumarová, Šárka Rezková, Baruška Paarová a Terezka Slovjáková zatančily, zarecitovaly, rozdaly drobné dárky a svým vystoupením všem zpříjemnily toto posezení.

fotografie z akce najdete zde:

 

Akce - ,,Hrajeme si s odpady“

26.12.2017 19:27

 

Ocenění ve výtvarné soutěži 

,,Hrajeme si s odpady“

 

Již třetím rokem se naše školka zúčastnila soutěže „Hrajeme si s odpady“, kterou pořádá Karlovarský kraj společně se společností Eko-kom, tentokrát na téma „Jarní květiny“. Paní učitelka Nina Jašová s dětmi Šárkou Rezkovou, Terezkou Slovjákovou, Martinem Elízem a Amálkou Dupalovou vytvořili 3 D pampelišky. K našemu velkému překvapení a radosti jsme se již po třetí umístili ve své kategorii na 1. místě. Při slavnostním předávání byly děti obdarovány hodnotnými dárky pro mateřskou školku. 

fotografie z akce najdete zde:

 

Akce - Pohádka ,,Ledová královna“

26.12.2017 19:24

 

Pohádka ,,Ledová královna“

 

Děti navštívilo divadlo Řimbaba s pohádkou „Ledová královna“. Ledová královna byla zlá, protože ukradla dětem vánoce a sníh, ale přišel skřítek Jupík, který s pomocí dětí vše zachránil. 

fotografie z akce najdete zde:

 

Akce - Naučný program ptáci

26.12.2017 19:22

 

Naučný program ,,Ptáci“

 

Pan chovatel Burghauser představil dětem různé druhy vzácných ptáků. Děti si mohly nechat posadit papouška na rameno a z toho měly velikou radost. Překvapením pro děti byl mluvící papoušek Kakadu. 

Ptačí návštěva nás všechny potěšila. 

fotografie z akce najdete zde:

 

Akce - Čertování

26.12.2017 19:20

Čertování

 

Dětmi velmi očekávanou návštěvou byl Mikuláš s jeho pomocníkem čertem. Všechny třídy měly připravené básničky a tanečky, za které je Mikuláš obdaroval sladkostmi. Čert se svými bramborami neuspěl a po jeho odchodu nám nikdo nechyběl. 

Za návštěvu děkujeme paní Hance Maškové a 

Jarmile Černé a doufáme, že za rok přijdou zas.

fotografie z akce najdete zde:

 

Akce - Drakiáda v ZŠ

03.11.2017 21:22
Drakiáda v ZŠ
 

Letos jsme byli pozváni třídou 1. A pod vedením Mgr. Lenky Ernstbergerové na „Drakiádu“. Vypravila se třída „Broučci“ a předškoláci od „Šnečků“. Děti nás ve třídě přivítaly písní „Není drak jako drak“ a když se naše děti seznámily s prostředím, s chutí se vrhly na výrobu papírového draka. Později se k nám přidala i třída 1. B, přípravná třída „Cvrčci“ a společně jsme se vydali na kopec k bývalé kotelně. Vítr nám sice nefoukal, ale díky nadšení dětí draci přeci vzlétli. Chceme poděkovat celé třídě i paní učitelce za krásné a příjemné dopoledne.

fotografie z akce najdete zde:

 

Akce - Drakiáda v ZŠ

03.11.2017 21:19
"Dýňování"
tvořivé odpoledne s rodiči
 

Tradičně probíhá ve školce koncem měsíce října tvořivé odpoledne s rodiči „Dýňování“. Tentokrát jsme vyráběli dýně ze sklenic a k dýním se přidal i duch. Každý si mohl vybrat, co si vyrobí. Duch vyhrával. Všechny lucerny byly opravdu moc krásné a jsme rádi, že se odpoledne vydařilo.

fotografie z akce najdete zde:

 

Akce - Divadlo záři

05.10.2017 17:37
 
Divadelní vystoupení 
,,V korunách stromů“

 

12. 9. naši školku navštívilo dětmi oblíbené divadlo „Letadlo“ s naučným pásmem plným písní, soutěží a seznamováním s podzimními změnami v přírodě pod názvem „V korunách stromů“. Děti pouštěly draky, sbíraly houby a nejlepší houbař si odnesl medaili. Vlaštovky odlétly a poslechli jsme si písničku o tom, že krásně je v našich krajinách, a že doma je doma.

fotografie z divadla najdete zde:

 

Akce - Poslední zvonění 2017

17.07.2017 15:59
Poslední zvonění 30.6.2017
 

fotografie z akce najdete zde:

 
 

Akce - Pasování na školáka

17.07.2017 15:53

Pasování na školáka

23.6.2017

 
Kouzelnou cestu úkolů pro děti i rodiče připravili rotavští 
ochotníci-divadelní spolek Komedia.

fotografie z akce najdete zde: 

 
 
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>