Prosinec v MŠ

10.01.2022 09:20
Prosinec ve školce
 
zvukový záznam článku
 

             První adventní neděli jsme společně rozsvítili vánoční strom na náměstí.

Pečení cukroví, se kterým nám měli přijít pomoct rodiče, se konat nemohlo, a tak jsme se s dětmi vydali do základní školy v dopoledních hodinách a užili jsme si atmosféru Vánoc při pečení cukroví v nové školní kuchyňce.

Naši školku navštívilo divadlo z Karlových Varů a hercům se podařilo zapojit všechny děti zpíváním koled. Velkým překvapením pro děti bylo, že se staly součástí divadelního představení a zjistily, jak to tenkrát s Ježíškem vlastně bylo.

Rády bychom také poděkovaly paní J. Černé za loutkové divadlo, se kterým nás navštívila a dovolila i dětem, aby si vedení loutek vyzkoušely.

            Letos poprvé jsme se rozhodli změnit naši tradici Mikulášské nadílky. Tentokrát jsme se s dětmi vydali na Čertovskou stezku lesem, kde děti musely plnit nejrůznější úkoly. Za odměnu ve školce čekal na každého balíček dobrot.

            Bohužel i besídky se tentokrát netradičně konaly bez přítomnosti rodičů, ale aby to dětem nebylo líto, že vystupují bez diváků, pozvali jsme naše starší kamarády z prvních tříd na společné vánoční posezení.

Besídky obou tříd jsou ke zhlédnutí na webových stránkách školky.